تور تایلند | بهترین قمیت پرواز و لحظه آخری | سفر به تایلند

تور تایلند

مهروگشت » تور آسیایی » تور تایلند » تور تایلند

لیست آخرین قیمت تورها

تور 4 شب پاتایا 3 شب بانکوک پرواز ماهان
تاریخ رفت: تیر و مرداد
اقامت:
هتل:
بلیط رفت و برگشتاقامت در هتل با صبحانهترانسفر فرودگاهی وبین شهری

37,080,000 تومان
تور 5 شب پوکت 2 شب بانکوک پرواز ماهان
تاریخ رفت: تیر و مرداد
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3 و 4 و 5 ستاره
بلیط رفت و برگشتترانسفر فرودگاهیبیمه مسافرتی

46,710,000 تومان
تور شهریور ماه ۱۴۰۳ ترکیبی (پوکت سنگاپور بالی)
تاریخ رفت: شهریور ماه
اقامت: 10 شب و 11 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
ترانسفر فرودگاهیلیدر فارسی زبان در پوکتاقامت در هتل با صبحانه

840 دلار + هزینه پرواز
تور ترکیبی تیر ماه ۱۴۰۳ پوکت + سنگاپور + بالی
تاریخ رفت: تیر ماه
اقامت: 10 شب و 11 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
بیمه مسافرتیلیدر محلی در بالیلیدر فارسی زبان در سنگاپور

765 دلار + هزینه پرواز
تور مرداد ماه ۱۴۰۳ پوکت سنگاپور بالی
تاریخ رفت: مرداد ماه
اقامت: 10 شب و 11 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
لیدر محلی در بالیترانسفر فرودگاهیلیدر فارسی زبان در سنگاپور

820 دلار + هزینه پرواز
تور پوکت + سنگاپور + بالی تابستان 1403
تاریخ رفت: تابستان
اقامت: 10 شب و 11 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
بلیط رفت و برگشتپرواز داخلیترانسفر فرودگاهی

765 دلار + هزینه پرواز
تور 7 شب و 8 روز پاتایا تیر و مرداد 1403 پرواز ماهان
تاریخ رفت: تیر و مرداد
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3 و 4 و 5 ستاره
اقامت در هتل با صبحانهویزای تایلندترانسفر فرودگاهی

36,090,000 تومان
تور پرواز ماهان بانکوک 7 شب و 8 روز تیر و مرداد 1403
تاریخ رفت: تیر و مرداد
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3 و 4 و 5 ستاره
پرواز ماهانبیمه مسافرتیاقامت در هتل با صبحانه

36,660,000 تومان
تور 7 شب پوکت پرواز ماهان تیر و مرداد 1403
تاریخ رفت: تیر و مرداد
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3 و 4 و 5 ستاره
اقامت در هتل با صبحانهپرواز مستقیم ماهانویزای تایلند

7,440,000 تومان
تور ترکیبی تابستان 1403 پوکت بالی
تاریخ رفت: تابستان
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
بیمه مسافرتیویزای اندونزیلیدر محلی در بالی

430 دلار + هزینه پرواز
تور پوکت + سنگاپور + کوالالامپور تابستان 1403
تاریخ رفت: تابستان
اقامت: 9 شب و 10روز
هتل: 3و4و5 ستاره
بیمه مسافرتیویزای تایلندگشت نیم روزی در سنگاپور

710 دلار + هزینه پرواز
تور پوکت سنگاپور مرداد 1403
تاریخ رفت: مرداد ماه
اقامت: 8 شب و 9 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
ویزای سنگاپورلیدر فارسی زبانویزای تایلند

595 دلار + هزینه پرواز
تور تیر ماه 1403 بانکوک
تاریخ رفت: تیر ماه
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
ویزای تایلندبیمه مسافرتیترانسفر فرودگاهی

220 دلار + هزینه پرواز
تور تیر 1403 پوکت + سنگاپور
تاریخ رفت: تیر ماه
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
ویزای تایلندترانسفرهای فرودگاهیبیمه مسافرتی

485 دلار + هزینه پرواز
تور پاتایا تیر 1403
تاریخ رفت: تیر ماه
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
لیدر فارسی زبانویزای تایلندترانسفر فرودگاهی

190 دلار + هزینه پرواز
تور تیر ماه 1403 پوکت تایلند
تاریخ رفت: تیر ماه
اقامت: 7 شب و 8 روز
هتل: 3و4و5 ستاره
ویزای تایلندلیدر فارسی زبانبلیط پرواز

175 دلار + هزینه پرواز

تور تایلند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تمامی مسافران به دنبال یک مقصد گردشگری جذاب و متنوع است. این کشور زیبا با ترکیبی از فرهنگ غنی، مناظر طبیعی خیره‌کننده، سواحل شگفت‌انگیز و معابد باستانی، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را به گردشگران ارائه می‌دهد. از بازارهای پرجنب‌وجوش بانکوک گرفته تا جزایر آرام و رویایی فی‌فی، تایلند برای هر سلیقه‌ای چیزی در آستین دارد. سفری به این سرزمین لبریز از شگفتی، فرصتی است تا با تاریخ و فرهنگ این کشور آشنا شوید و از زیبایی‌های طبیعی آن لذت ببرید. با انتخاب تور تایلند، دروازه‌ای به دنیایی پر از ماجراجویی، آرامش و خاطرات ماندگار به روی شما باز خواهد شد.

شرایط ویزا برای تور تایلند چگونه است؟

ویزای توریستی تایلند تا حداکثر 60 روز میتواند باشد. ما در مهروگشت اقدامات صدور ویزا را برای شما انجام میدهیم. البته ناگفته نماند که در سفارت به مدت اقامت شما برای صدور ویزا توجه میشود.

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
کپی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه
دو قطعه عکس 4 در 6
تمکن مالی به ازای هر نفر بالای 50 میلیون تومان
بلیط رفت و برگشت پرواز
واچر هتل

بعد از ارائه مدارک ذکر شده در بالا ظرف مدت 5 الی 6 روز کاری، پاسخ به درخواست ویزای شما صادر می‌شود. البته ممکن است در ایام پیک سفر، صدور ویزا حدود 10 تا 12 روز کاری طول می‌کشد . در نظر داشته باشید که برای صدور ویزا موضوع تمکن مالی کافی است فقط تا زمان ویزا توی حسابتون باشه و بعد از آن نیازیه به نگهداشتن این مبلغ در حساب نمی باشد.

ساعت در تایلند

00:00:00

بهترین فصول آب و هوایی برای تور تایلند؟

فصل پربار تایلند که آب و هوای خنک‌تری دارد، از آبان تا فروردین ادامه دارد. فصل کم‌گردشگر بین خرداد تا مهر است که بارانی‌ترین ماه‌ها را شامل می‌شود. برخی از گردشگران ماه‌های آرام‌تر را ترجیح می‌دهند، چون در این زمان قیمت اقامت و سفر به‌طور قابل توجهی پایین‌تر است و روزهای آفتابی تنها با دوره‌های کوتاه بارندگی همراه هستند.

آب و هوای تایلند استوایی است؛ گرم و مرطوب با فصل باران‌های موسمی که از اوایل اردیبهشت در پوکت و از اوایل مهر در ساموئی آغاز می‌شود. فصل خشک در پوکت از اواسط آبان تا اوایل اسفند است و در ساموئی از اوایل آذر شروع می‌شود. فصل گرم از اوایل اسفند آغاز می‌شود و فروردین و اردیبهشت گرم‌ترین ماه‌ها هستند.

تنوع محل های اقامت

برای تور تایلند اقامتگاه‌های متنوعی وجود دارد که متناسب با هر بودجه‌ای هستند؛ از هتل‌های لوکس و مشهور بین‌المللی گرفته تا مهمان‌خانه‌های محلی. تایلند علاوه بر، مسافرانی که به دنبال اقامت باکیفیت‌ هستند، کوله‌پشتی‌گردها را نیز به خود جذب می‌کند، که اقامتگاه‌های ییلاقی و ویلایی محبوبیت زیادی بین این نوع مسافران دارد.

بسیاری از گردشگران با توان مالی بالا نیز به تایلند می‌آیند و اغلب ویلاهای لوکس در پوکت و کو سامویی، دو جزیره محبوب و بزرگ گردشگری، را اجاره می‌کنند. بیشتر ویلاهای مجلل خصوصی دارای استخر، سینمای خصوصی، پیشخدمت شخصی و حتی سرآشپز هستند.

اغلب در جستجوهای محلی می‌توانید گزینه‌هایی را که در سایت های رزرو هتل و اقامتگاه وجود ندارند، پیدا کنید و این اقامتگاه‌ها معمولاً وب‌سایت اختصاصی هم ندارند. با این حال، حتی املاک فردی نیز برای اجاره کوتاه مدت به صورت آنلاین وجود دارند.

در جزایر، پرداخت هزینه بیشتر برای داشتن استخر بی‌نهایت، امکانات فوق‌العاده، حریم خصوصی و موقعیت عالی مانند نزدیکی به ساحل، می‌تواند ارزشش را داشته باشد، به‌ویژه برای خانواده‌ها و زوج‌هایی که به دنبال یک مقصد رمانتیک هستند. تصمیم بگیرید که اقامتگاه ایده‌آل شما چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد و از آنجا برنامه‌ریزی کنید.

محبوب ترین مقاصد در تور تایلند؟

بیشتر بازدیدکنندگان تور های تایلند معمولاً در پایان تعطیلات ساحلی خود چند روزی را در بانکوک می‌گذرانند. پایتخت تایلند یک کلانشهر پویا دارای جاذبه‌های فرهنگی شگفت‌انگیز، رستوران‌های فوق‌العاده، و فعالیت‌های فراوان برای خانواده‌ها و همچنین زندگی شبانه‌ی پرجنب‌وجوشی است. چیانگ مای نیز مقصدی پرجنب‌وجوش و در عین حال کمتر شلوغ است که بازدیدکنندگان می‌توانند مناطق قبیله‌های تپه‌ای شمالی را کاوش کنند و از دمای خنک‌تر لذت ببرند.

پاتایا نزدیک‌ترین تفرجگاه ساحلی بزرگ به بانکوک است و ساحل شرقی آن برای بازدیدکنندگان مناسب است، اما به زیبایی جزایر جنوبی تایلند نمی‌رسد. پایین‌تر از این ساحل، کوه سامت و کوه چانگ برای استراحت آخر هفته نیز قرار دارند. همچنین «هواهین» نزدیک به پایتخت است و برای استراحت آخر هفته در کنار ساحل محبوب است.

بزرگترین جزیره تایلند، پوکت، در دریای آندامان قرار دارد و به دلیل ترکیب زیبایی جزیره گرمسیری و فعالیت‌ها و جاذبه‌های فراوان، از جمله شهر قدیمی پوکت، بیشترین بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کند. این جزیره به یک مقصد غذایی لذیذ نیز تبدیل شده و سواحل غربی آن که به «مایل میلیونر» معروف است، محل اقامت‌های شگفت‌انگیز است.

کوه سامویی، در خلیج تایلند، کمتر توسعه یافته است، اما همچنان حال و هوای ساحلی را با فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و سرگرمی‌ها ترکیب کرده است. همچنین نقاط پرجنب‌وجوشی مانند Chaweng با فضای مهمانی ساحلی وجود دارد.

کرابی، در جنوب غربی سرزمین اصلی، یک مقصد نمادین است به نام ساحل رایلی، که یکی از زیباترین سواحل جهان نامیده می‌شود. این منطقه به خاطر کارست‌های آهکی و جنگل‌های حرا، با ماجراجویی‌های بزرگ جزیره‌ای، به بهشت غواصان مشهور است. جزیره مجاور، فی‌فی در طول سال‌ها به طرز چشمگیری تغییر کرده و اکنون بیشتر توریست‌محور است.

دور از ساحل، ایسان در شمال شرقی تایلند و Khao Yai که تنها چند ساعت با ماشین از بانکوک فاصله دارند، تفرجگاه‌های روستایی محبوبی هستند.

انواع جاذبه های مختلف که در سفر به تایلند نباید از دست بدید

جدا از نور خورشید در تمام طول سال، غذاهای خوشمزه و مردم صمیمی، تایلند ارزش زیادی برای پول قائل میشود، به این معنا که می‌توانید کارهای بیشتری را با هزینه کمتر انجام دهید. اگر به دنبال تنوع و لحظات فراموش‌نشدنی هستید، تایلند فرصت‌های سفر بی‌نظیری را نوید می‌دهد.

هر مقصد در تایلند دارای ویژگی‌ها، جاذبه‌ها و فعالیت‌های منحصربه‌فردی است که برای مسافران در هر سن و سلیقه‌ای مناسب است. می‌توانید در بازارهای شبانه خرید کنید، از غذاخوری‌های فضای باز لذت ببرید و غروب خورشید را با منظره‌ای خیره‌کننده از سواحل یا مناظر شهری تماشا کنید.

معابد زیبا و پر زرق و برق تایلند که نشان‌دهنده اهمیت بودئیسم در فرهنگ تایلند هستند، از جمله مکان‌هایی است که باید حتماً ببینید. این معابد که الهام‌بخش ذهن‌آگاهی هستند، هنوز هم محل زندگی راهبان زعفرانی پوش هستند. مهم است که از قوانین پوشش پیروی کنید و اگر می‌خواهید از معابد (وات‌ها) بازدید کنید، لباسی مناسب برای پوشاندن پاها و دست‌ها به همراه داشته باشید.

تایلند دارای چندین میراث جهانی یونسکو است و سفر به بانکوک به تنهایی، یک ماجراجویی کامل است. در طول اقامت خود در پایتخت، از وات فو با بودای خوابیده‌اش دیدن کنید، از اسکای بارهای متعدد شهر، از جمله راهروی آسمانی تازه افتتاح شده لذت ببرید و در رودخانه چائو فرایا یک سفر دریایی همراه شام داشته باشید. خارج از شهر، تایلند دارای پارک‌های ملی و دریایی نیز می‌باشد.

میتوانید در تعطیلات ساحلی خود، از کایاک‌سواری در غارها و گشت و گذار در جزایر، مانند کاوش در 42 جزیره پارک ملی دریایی آنگ‌تونگ، که بسیاری از آنها خالی از سکنه هستند، لذت ببرید. اسنورکلینگ، غواصی، ماهیگیری و ورزش‌های آبی نیز از جاذبه‌های تایلند هستند و دوره‌های PADI(انجمن مربیان حرفه‌ای غواصی) نیز در دسترس می‌باشند. همچنین، تایلند دارای بسیاری از زمین‌های گلف استاندارد بین‌المللی است، از جمله هشت زمین در پوکت و چندین زمین در کوه سامویی. یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه تایلند، دور شدن از مسیرهای توریستی اصلی است.

تور تایلند مخصوص جشنواره ها

تایلند علاوه بر شگفتی‌های طبیعی فراوان، گنجینه‌ای از فرهنگ‌های منحصر به فرد نیز دارد. هیچ راهی بهتر از شرکت در جشنواره‌های متعدد این کشور برای تجربه این فرهنگ وجود ندارد.

مهم‌ترین و شاید محبوب‌ترین رویداد، جشن «سونگکران» یا سال نو تایلندی است که هر سال در ۲۵ فروردین برگزار می‌شود. در این جشن، مردم تایلندی و گردشگران از هر سن و سال، یکدیگر را در یک تفریح کودکانه با آب خیس می‌کنند.

یکی دیگر از جشنواره‌هایی که حتماً باید تجربه کنید، «لوئی کراتونگ» است که با انداختن سبدهای شناور تزئین‌شده با گل در آب جشن گرفته می‌شود. همزمان با این جشن، جشن «یی پنگ» نیز برگزار می‌شود، که در آن صدها فانوس شناور، به آسمان رها می‌شوند و منظره‌ای دیدنی ایجاد می‌کنند. این دو جشنواره در آبان ماه و در شب ماه کامل برگزار می‌شوند.

در سفر به تایلند، چگونه پول خود را مدیریت کنیم؟

واحد پول تایلند بات است و دستگاه‌های خودپرداز زیادی در شهرها و مناطق توریستی وجود دارد. در مقایسه با بسیاری از کشورها، تاکسی‌ها و حمل و نقل عمومی قیمت مناسبی دارند. با این حال، مانند هر پایتخت دیگری، اقامت، غذاخوری و سرگرمی در بانکوک می‌تواند گران باشد، هرچند که سفر با بودجه متوسط ​​و مقرون به صرفه نیز امکان‌پذیر است، به خصوص اگر در غرفه‌های خیابانی و بازار غذا بخورید.

برای یک ماساژ یک ساعته، حداقل ۵۰ بات تایلند انعام بدهید. به رانندگان تاکسی یک انعام کوچک بدهید و در بارها و رستوران‌ها انعام دادن رایج است. خدمات اغلب شامل انعام می‌شود.

زبان

در مناطق توریستی بانکوک، افرادی که انگلیسی صحبت می‌کنند را خواهید یافت، اما انتظار نداشته باشید که بیشتر کسانی که در بارها، رستوران‌ها، مغازه‌ها و بانک‌ها کار می‌کنند، از جمله رانندگان تاکسی، بیش از حداقل‌های لازم انگلیسی بدانند. وقتی از مناطق توریستی اصلی خارج شوید، دانستن چند کلمه تایلندی واقعاً مفید خواهد بود.

آداب معاشرت پایه تایلندی

با احترام به فرهنگ و سنت‌های بودایی و پوشیدن لباس مناسب هنگام بازدید از معابد، قوانین آداب معاشرت را در تایلند رعایت کنید. خشمگین شدن در تایلند بسیار ناپسند است و در فرهنگ تایلندی به عنوان “از دست دادن آبرو” تلقی می‌شود که باعث شرمندگی دیگران می‌شود.

مرسوم است که «وای» را به عنوان سلام و خداحافظی با کنار هم گذاشتن کف دست‌ها و تکان دادن سر انجام دهید. قوانین پیچیده‌ای در این زمینه وجود دارد، اما قاعده کلی این است که برای کودکان یا افرادی که در صنایع خدمات مشغول به کار هستند، “وای” نکنید. تایلند به عنوان “سرزمین لبخند” شناخته می‌شود و یک لبخند، شما را با مردم دوستانه تایلند همراه میکند.

غذای تایلندی

برخی از بهترین غذاهای تایلندی را می‌توان در غرفه‌های خیابانی و بازارهای شبانه پیدا کرد. غذاهایی که حتماً باید امتحان کنید شامل «سام تام» است،یک سالاد پاپایای تند که توسط فروشندگان، با مواد اولیه تازه در هاون درست می‌شود. این سالاد را با مرغ کبابی و برنج شفته میل کنید. هنگام سفارش غذا، اگر می‌خواهید ادویه کمتری داشته باشد، می‌توانید با گفتن «مای پت» درخواست کنید.

سوغات تایلند

برای خرید لباس‌ها، سوغاتی‌ها و صنایع دستی، سبک بسته‌بندی کنید. بازار آخر هفته «چاتوچاک» یک نقطه خرید عالی است و برخی شرکت‌ها نیز کالاها را برای شما ارسال می‌کنند. مراقب باشید قوانین مربوط به آوردن تصاویر بودا را رعایت کنید، همچنین برای مجسمه‌های بیش از ۱۲ سانتی‌متر و همچنین مجسمه‌هایی که سر، دست‌ها یا پاهای بودا را نشان می‌دهند، نیاز به مجوز کتبی دارید.

آداب مهم در سفر به تایلند

آگاهی زیست‌محیطی در تایلند در حال افزایش است و امروزه تمرکز بیشتری بر ثبات سفر وجود دارد، که بر فعالیت‌های توریستی تأکید می‌کند که بدون تخریب زیبایی‌های طبیعی این کشور، از آن‌ها قدردانی کنند. با این حال، فعالیت‌های توریستی همچنان به اکوسیستم غنی، حیات وحش، و حفظ فرهنگ منطقه آسیب می‌زند. بنابراین، مهم است که بازدیدکنندگان به اصول سفر مسئولانه پایبند باشند.

از شرکت در تورهایی که به فرهنگ‌های اقلیت آسیب می‌زنند یا به آن‌ها تهاجم می‌کنند، مانند تورهای روستایی قبایل تپه و بازدید از کولی‌های دریایی، خودداری کنید. فقط از پناهگاه‌های فیل بازدید کنید که شهرت خوبی دارند و فقط در جاهایی که مجاز به حمایت از بازسازی مرجان‌ها هستند، غواصی و شنا کنید.

به طور کلی تایلند یکی از آنجا هایی است که، هرکسی باید از آن دیدن کند. از جمله شهر ها و مقاصد پیشنهادی ما به شما توریست های عزیز شامل، پاتایا، بانگ کوک، جزایر فی فی، پوکت و کوه سامویی، است. با ما در ارتباط باشید، تا از جدیدترین آفرها، تور ها، پیشنهادات و اطلاعات در مورد تایلند و دیگر مکان های گردشگری دنیا مطلع شوید و میدونید که همیشه میتونید رو مشاوره رایگان مهروگشت در خصوص سفرهاتون حساب کنید.